Alanya Time Haber

porno izle

Alanyalı İş İnsanından korona savaşçılarına destek

Koronavirüs salgını sonrası Kızılay Alanya Şubesi tarafından başlatılan ‘Sağlıkçılara Alkış Yetmez’ kampanyasına gönüllülerin desteği artarak devam ediyor.

Alanyalı İş İnsanından korona savaşçılarına destek
27 Mart 2020 - 15:56

Sağlıkçılara Alkış Yetmez’ kampanyası kapsamında Kızılay Alanya Şubesi’ne bir yardım da Alanyalı İş İnsanı Kemal Değirmenci tarafından geldi. Kampanya ile ilgili Kızılay Alanya Şube Yetkilileri ile görüşen İş İnsanı Kemal Değirmenci nöbet sağlık personeline 3 gece yemek desteği verdi.

“ ŞEHİT GENEL BAŞKANIMIZI DA ANMAK İSTEDİM”

Gönüllü desteğiyle aynı zamanda Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu da anmak istediğini belirten Değirmenci, “fikirlerine büyük değer verdiği Büyük Birlik Partisi’nin şehit genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu anısına birşeyler yapmak istiyordum. Kampanyada haberdar olunca Kızılayımız sayesinde salgın ile mücadele eden sağlık personeline destek ve merhumun ruhu için nöbetçi sağlık çalışanlarımızın yanında yer almak istedik. Allah yaptıkları hizmetin karşılığını versin” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. © All rights reserved 2019 - Alanya Time Haber